A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради

НОВИНИ

Бронхіальна астма

Бронхіальна астма – хронічна хвороба, яка суттєво впливає на якість життя, адже не дозволяє людині нормально дихати. Пацієнтам з астмою слід постійно стежити за тим, щоб повітря в домі було чистим, свіжим та зволоженим – це трохи полегшує симптоми.

14:42 23.09.2020

Як запобігти осіньої депресії?

Із приходом осені в багатьох людей падає настрій, вони починають почуватися гірше емоційно та фізично. Цей стан часто називають осінньою депресією, а в медицині він має назву сезонний афективний розлад. Він починається, коли людина постійно почувається пригніченою, роздратованою, винною, втрачає інтерес до повсякденних справ, млява, спить довше й важко встає вранці, їсть багато солодкого та набирає вагу. У когось ці симптоми можуть серйозно впливати на життя. У такому разі треба звернутися до свого сімейного лікаря для перевірки психічного здоров’я.

12:11 22.09.2020

Всесвітній день серця

Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року.

15:25 18.09.2020

Інформація про кількість декларацій у сімейного лікаря

Уже понад 30 млн українців підписали декларації зі своїми лікарями та отримують медичну допомогу безоплатно. Якщо ви належите до тих, хто досі не знайшов свого сімейного лікаря, розповідаємо, як шукати фахівця, з яким можна укласти декларацію.

15:15 14.09.2020

Правець

Правець — це інфекційне захворювання, що передається при контакті зі спорами бактерій Clostridium tetani.

09:14 02.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора