A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради

НОВИНИ

Міжнародний день боротьби з епілепсією

Сьогодні - Міжнародний день боротьби з епілепсією. Епілепсію у давні часи пов’язували із чаклунством, у середньовіччя - боялися як невиліковної хвороби, що передається через подих хворого під час нападу. У ХХІ столітті вірити та поширювати міфи про цю хворобу неприпустимо, тому нагадуємо, що потрібно знати про епілепсію і першу допомогу при нападі.

11:46 08.02.2021

Коли робити щеплення?

Дифтерія та кашлюк - це гострі інфекційні захворювання. Кашлюк проявляється у тривалих нападах сильного кашлю, і є особливо небезпечним для життя немовлят через важкий перебіг із частими зупинками дихання та ускладненнями. Дифтерія загрожує життю як дітей, так і дорослих. Її найбільш відомою ознакою є плівка у горлі, яка у важких випадках перекриває дихання. Але небезпечними є й ускладнення дифтерії. Правець не передається від людини до людини - лише через потрапляння бруду у рани чи через укуси тварин. Але це не означає, що він безпечніший. Правець вражає нервову систему і проявляється сильними судомами, а смертність від нього сягає 70%. Набути захисту від цих інфекційних хвороб допомагає вакцинація.

14:24 27.01.2021

МАРШРУТ ПАЦІЄНТА ДО НЕВРАПАТОЛОГА

Чимало людей скаржаться на первинні симптоми захворювання нервової системи - хронічну втому, запаморочення, болі у спині чи суглобах, стрибки артеріального тиску та інші. Розповідаємо про маршрут пацієнта при проблемах із нервовою системою.

10:36 26.01.2021

ОБЕРЕЖНО: ГРИП

Перестороги щодо грипу, гострих респіраторних інфекцій під час пандемії коронавірусу

09:29 26.01.2021

«Доступні ліки»

За програмою реімбурсації «Доступні ліки» пацієнти можуть отримати безоплатно чи з незначною доплатою лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету II типу. А також препарат для лікування ревматичних хвороб, за який пацієнт сплачує повну ціну.

13:24 25.01.2021

ХОЗЛ

Хронічне обструктивне захворювання легень, або коротко ХОЗЛ, є загальною назвою групи хвороб дихальної системи. Це одне із найбільш поширених неінфекційних захворювань.

10:16 21.01.2021

Як підготуватися до ПЛР-тестування

Тести полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) наразі вважаються найефективнішим методом для визначення інфікування COVID-19. ПЛР-дослідження показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу.

16:21 15.01.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора