A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради

НОВИНИ

Всесвітній День Землі

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

14:43 26.04.2021

Хто пацієнту виписує лікарняний?

Хто пацієнту виписує лікарняний? Чи можна при COVID-19 відкрити лікарняний дистанційно? Ці та інші питання турбують пацієнтів. Тож відповідаємо на п’ять найважливіших питань, відповіді які краще знати завчасно

11:47 21.04.2021

Денний стаціонар - це....

Денний стаціонар - це, зазвичай, підрозділ чи відділення у лікарнях, де надають амбулаторну допомогу пацієнтам, які не потребують цілодобового лікарського та медсестринського догляду. В умовах денного стаціонара пацієнт може отримувати лікувальні процедури, малі хірургічні втручання, діагностичні обстеження тощо. Все це - без госпіталізації до лікарні.

11:56 02.04.2021

Яка різниця між БЦЖ та пробою Манту?

Яка різниця між БЦЖ та пробою Манту? Чи потрібно робити манту, коли і навіщо? Якщо робити, то коли: до чи після обов’язкових щеплень? Ці та інші питання нерідко виникають у батьків, тож розповідаємо, що потрібно знати про манту.

10:16 30.03.2021

Вакцинація дітей

Вакцинація дітей в Україні відбувається за Національним календарем щеплень. Календар включає обов’язкові профілактичні щеплення, які запобігають захворюванням на дифтерію, кашлюк, кір, поліомієліт, правець, туберкульоз, гепатит, гемофільну інфекцію. Вакцинацію потрібно проводити за вказаним у Календарі графіком. Але трапляються випадки, коли діти через певні причини не отримували щеплення у відповідний термін.

11:56 19.03.2021

Як контролювати свій тиск?

Деякі люди називають високий тиск своїм нормальним станом, оскільки вони не мають ніяких скарг та негативних почуттів. Саме через це до 40% хворих на артеріальну гіпертензію не підозрюють у себе недугу. Та це не означає, що лікуватися не потрібно.

10:17 18.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора