A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради

Обґрунтування закупівлі ростоміру за листопад 2023 р.

Дата: 08.11.2023 10:31
Кількість переглядів: 15

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

ростомір код за ДК 021:2015 код 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення. Опубліковано: 08.11.2023 р.

 

 

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікацій код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської  міської ради; 38423901; 07300, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород, вул. Кургузова,1.

 

  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ростомір код за ДК 021:2015 код 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення.

 

  1. Ідентифікатор закупівлі (заповнюється у разі проведення закупівлі за конкурентною або переговорною процедурою): UA-2023-11-08-006445-a.

 

 

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: якість товару обумовлена вимогам до  відповідності  державним нормам та стандартам, що діють на Україні на момент постачання товару та підтверджується сертифікатом якості (сертифікатом відповідності та паспортом якості ). Технічні характеристики Товару, що постачається повинні відповідати найвищому рівню технологій і стандартам, існуючим в країні виробника на аналогічні товари, нормам і стандартам, законодавчо встановленим на території України, а також вимогам документації конкурсних торгів.

 

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі 

 

ростомір код за ДК 021:2015 код 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення

 

Загальні вимоги:

1. Товар, запропонований Учасником, повинен відповідати національним та/або міжнародним стандартам, медико – технічним вимогам до предмету закупівлі, встановленим у даному додатку та всіх інших вимог тендерної документації.

Відповідність технічних характеристик запропонованого Учасником Товару вимогам Технічної специфікації (опис предмета закупівлі) надається Учасником у формі заповненої таблиці наведеної нижче,  а також повинна бути обов’язково підтверджена посиланням на відповідні розділи та/або сторінки офіційної друкованої інформації від виробника або інструкції користувача (завантажити експлуатаційну документацію: настанови з експлуатації, або інструкції, або технічний опис чи технічні умови, або ін. документи українською мовою) в яких міститься ця інформація).

 

 2. Товар, запропонований Учасником, повинен бути новим і таким, що не був у використанні.

Гарантійний термін (строк) експлуатації повинен становити не менше 12 місяців.

На підтвердження Учасник повинен надати лист у довільний формі в якому зазначити, що запропонований Товар є новим, таким, що не був у використанні і за допомогою цього Товару не проводились демонстраційні заходи. А також в цьому листі зазначити, що гарантійний термін (строк) експлуатації запропонованого Учасником Товару становить не менше 12 місяців і обчислюється від дня поставки Товару та підписання видаткової накладної.

 

3. Товар, запропонований Учасником, повинен бути внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку.

На підтвердження Учасник повинен надати завірену копію декларації або копію документів, що підтверджують можливість  введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) медичного виробу за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту.

З урахуванням вимог постанов Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 № 753*, №754**, №755***, якщо Учасником торгів пропонується медичні вироби, які пройшли державну реєстрацію, внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і дозволені для застосування на території У країни та були введені в обіг до дати обов’язкового застосування технічного регламенту, дозволяється пропонувати  такі вироби до закінчення строку їх придатності і не більш як п’ять років з дати введення в обіг, без проходження процедури оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності.

Для підтвердження зазначеного Учасником процедури  закупівлі на момент подання пропозиції необхідно подати завірену копію митної декларації або документу підтверджуючого дату виготовлення запропонованого товару, або ін. документ, що підтверджує, що запропонований ним товар ввезений на митну територію України (вироблений на території України) до закінчення терміну дії Свідоцтва про державну реєстрацію такого виробу.

*  - Постанова КМУ від 02.10.2013. № 753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів».

** - Постанова КМУ від 02.10.2013  № 754 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro».

*** - Постанова КМУ від 02.10.2013. № 755 «Про затвердження Технічного регламенту щодо активних медичних виробів, які імплантують».

 

4. На запропонований товар під час його транспортування, виготовлення, тощо повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України та/або міжнародним законодавством.

 На підтвердження Учасник повинен надати гарантійний лист щодо дотримання заходів із захисту довкілля.

 

5. З метою підтвердження можливості поставки товару у 2023 році відповідної якості, у кількості та в терміни визначені цим оголошенням та пропозицією Учасника, Учасник повинен надати відскановане письмове підтвердження відносин з виробником:

- та/або філією виробника в Україні (з підтвердженням її повноважень наданих виробником);

- та/або представником виробника в Україні (з підтвердженням його повноважень наданих виробником);

- та/або дилером, дистриб’ютором виробника в Україні (з підтвердженням його повноважень наданих виробником);

- та/або іншої уповноваженої виробником особи в Україні (з підтвердженням її повноважень наданих виробником)

Письмове підтвердження повинно включати в себе: назву Учасника, номер оголошення, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, назву предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення закупівлі

 

Примітка: у разі якщо Учасник відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язаний складати вказані документи, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі, в якому зазначає законодавчі підстави (посилання на відповідний нормативно-правовий акт) ненадання вищезазначених документів.

                        

 

 Специфікація  ростомір медичний  підлоговий

                                            Характеристика

 

Ростомір медичний підлоговий

Призначений для вимірювання зростання пацієнта в положенні стоячи.

Одиниця виміру

шт

Висота

2070 мм

 

Ширина

400 мм

 

Довжина

400 мм

 

Навантаження

Не більше 150 кг

 

Вага виробу

Не більше 12 кг

 

Матеріал каркасу

Метал пофарбований порошковою фарбою з майданчиком для ніг пацієнта та  пересувного рівня ,підставки з ДСП.

 

 

 

   2 шт

 

                   

 

  Специфікація ростомір медичний настінний

                                                Характеристика

 

Ростомір медичний настінний

Призначений для вимірювання зросту  пацієнта  в положенні стоячи .

Одиниця виміру

шт

Висота

2000 мм

Прикріплюється до потрібної поверхні. Має чіткі поділки.

 

Принцип роботи

Механічний .

 

Особливості

Зручне зчитування результатів вимірювання .Міцний пластик. Який не викликає алергію.

 

 

 

4 шт

 

.

 
  1. Розмір бюджетного призначення: 8 000,00 (вісім тисяч  грн, 00 коп.).

 

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до проекту бюджету КНП «ЦПМСД» Вишгородської міської ради на 2023 рік

 

  1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 8 000,00 (вісім тисяч  грн, 00 коп.).

 

  1. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість визначена методом моніторингу ринкових цін з допомогою міжнародної комп'ютерної мережі Інтернет, в тому числі, на основі комерційних пропозицій та попередніх укладених договорів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора