A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради

Обґрунтування закупівлі стерилізатору за жовтень 2023 р.

Дата: 26.10.2023 09:27
Кількість переглядів: 7

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Стерилізатор паровий з системою зворотного осмосу код за ДК 021:2015 код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191100-6 Стерилізатори). Опубліковано: 26.10.2023 р.

 

 

 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікацій код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської  міської ради; 38423901; 07300, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород, вул. Кургузова,1.

 

 1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Стерилізатор паровий з системою зворотного осмосу код за ДК 021:2015 код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191100-6 Стерилізатори).

 

 1. Ідентифікатор закупівлі (заповнюється у разі проведення закупівлі за конкурентною або переговорною процедурою): UA-2023-10-26-011580-a

 

 1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: якість товару обумовлена вимогам до  відповідності  державним нормам та стандартам, що діють на Україні на момент постачання товару та підтверджується сертифікатом якості (сертифікатом відповідності та паспортом якості ). Технічні характеристики Товару, що постачається повинні відповідати найвищому рівню технологій і стандартам, існуючим в країні виробника на аналогічні товари, нормам і стандартам, законодавчо встановленим на території України, а також вимогам документації конкурсних торгів.

 

 1. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі 
 2.  
 3. до предмета закупівлі: стерилізатор паровий з системою зворотного осмосу, код за ДК 021:2015 код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191100-6 Стерилізатори)
 4.      Класифікатор медичних виробів НК 024:2023 (38671-Стерилізатор паровий)
 5.  

№ п/п

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

1

Стерилізатор паровий з системою зворотного осмосу

Компл.

1

 1.  
 2. Загальні вимоги:
 3. 1. Товар, запропонований Учасником, повинен відповідати національним та/або міжнародним стандартам, медико – технічним вимогам до предмету закупівлі, встановленим у даному додатку та всіх інших вимог Тендерної Документації.
 4. Відповідність технічних характеристик запропонованого Учасником Товару вимогам технічного завдання повинна бути обов’язково підтверджена технічним документом виробника (експлуатаційної документації: настанови з експлуатації, або інструкції, або технічного опису чи технічних умов, або ін. документів українською мовою) в якому міститься ця інформація, з наданням копії документів.
 5.  2. Товар, запропонований Учасником, повинен бути новим і таким, що не був у використанні.
 6. Гарантійний термін (строк) експлуатації повинен становити не менше 12 місяців.
 7. На підтвердження Учасник повинен надати лист у довільний формі в якому зазначити, що запропонований Товар є новим і таким, що не був у використанні і за допомогою цього Товару не проводились демонстраційні заходи. А також в цьому листі зазначити, що гарантійний термін (строк) експлуатації запропонованого Учасником Товару становить не менше 12 місяців.
 8. 3. Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним Товару, у кількості та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника.
 9. На підтвердження Учасник повинен надати файл відсканований з Оригіналу листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), або представника, дилера, дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Учасником Товару, який є предметом закупівлі цих торгів, у кількості, та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника.  
 10. Лист повинен включати в себе: назву Учасника, номер оголошення, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, назву предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення процедури закупівлі,  а також гарантії щодо терміну гарантійного обслуговування.
 11. 4. Учасник повинен провести кваліфікований інструктаж працівників Замовника по користуванню запропонованим обладнанням.
 12. На підтвердження Учасник повинен надати гарантійний лист в довільній формі щодо відповідності вимогам, вказаним у вищевказаному пункті.
 13. 5. Сервісне обслуговування товару, запропонованого Учасником повинно здійснюватися кваліфікованими працівниками, які мають відповідні знання та навички.
 14. На підтвердження Учасник повинен надати гарантійний лист в довільній формі щодо відповідності вимогам, вказаним у вищевказаному пункті.
 15. 6. Товар, запропонований Учасником, повинен бути внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку.
 16. На підтвердження Учасник повинен надати завірену копію декларації або копію документів, що підтверджують можливість  введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) медичного виробу за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту.
 17. 7. Проведення доставки, інсталяції та пуску обладнання за рахунок Учасника.
 18. На підтвердження Учасник повинен надати лист у довільний формі в якому зазначити, що запропонований Товар буде доставлено та інстальовано за рахунок Учасника.
 19.  
 20. Технічні вимоги:

Параметри та вимоги

Відповідність ТАК/НІ з обов’язковим посиланням на відповідну сторінку інструкції або паспорту

Функція створення попереднього вакууму та вакуумної сушки

 

Можливість стерилізувати будь-які форми медичних виробів і матеріалів -  масивні, порожнисті, пористі, цільні, неупаковані або упаковані в індивідуальну чи подвійну упаковку будь-якого виду

 

Повинен бути B-класу

 

Інтелектуальна система самоперевірки, яка попереджує про проведення технічного обслуговування

 

Більше 10-ти програм стерилізації

 

Наявність датчика контролю якості води

 

Електронне блокування дверей

 

Функція  автоматичного зливу води в каналізацію або зовнішній резервуар

 

LCD-дисплей для відображення інформації про стерилізаційні цикли, помилки і необхідність технічного обслуговування

 

Вбудований принтер

 

Система зворотного осмосу ROSI

 

Двократне фракційне вакуумування

 

Інтегрований паровий генератор

 

Наявність програм  Bowie&Dick, НеІіх, Вакуум

 

Наявність MTS системи тестування пам'яті

 

Стерилізаційна камера з нержавіючої сталі

 

Функція EXTRA DRY

 

Функція ECON

 

Функція START DELAY

 

Наявність системи економного режиму живлення

 

Робоча температура не менше 140°С

 

Загальні розміри Ш 550 х B 400 х Д 690 мм

 

Потужність не менше 2400 Вт

 

Об’єм камери не менше 23 л

 

Матеріал сталь AISI 304 або/та 316/S235JR

 

Максимальна вага з порожніми ємностями не менше 52 кг

 

Рівень шуму на відстані в 1 м не більше 53,6 дБА

 

Максимальна теплопередача 9.00 мДж (2150 кКал/год)

 

Максимальний робочий тиск 2,5 бар

 

Розміри стерилізаційної камери Ø 236 мм х Д 530 мм

 

Ємність для чистої води не менше 4 л

 

Ємність для брудної води не менше 4 л

 

Діаметр бактеріального фільтру не більше 56 мм

 

Гарантійне обслуговування повинно бути не менше ніж 12 (дванадцять) місяців

 

Керівництво з використання українською мовою

 

Декларація про відповідність вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів

 

Сертифікат відповідності вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів

 

Наявність гарантійного листа від виробника або його офіційного представника в Україні про можливість постачання та термін постачання апаратів (надати оригінал відповідного документу)

 

Учасник повинен мати сертифікованих виробником спеціалістів для обслуговування та ремонту запропонованого обладнання (надати копію сертифікату)

 

Післягарантійне обслуговування

 

.

 

 1. Розмір бюджетного призначення: 169 000,00 (сто шістдесят дев’ять тисяч грн, 00 коп.).

 

 1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до проекту бюджету КНП «ЦПМСД» Вишгородської міської ради на 2023 рік

 

 1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 169 000,00 (сто шістдесят дев’ять тисяч грн, 00 коп.).

 

 1. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість визначена методом моніторингу ринкових цін з допомогою міжнародної комп'ютерної мережі Інтернет, в тому числі, на основі комерційних пропозицій та попередніх укладених договорів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора