A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради

Обгрунтування закупівлі тести системи реєстр квітень

Дата: 09.04.2021 16:15
Кількість переглядів: 236

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710» .

1.       Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

 

           Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської  міської ради.

 

          07300, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород, вул. Кургузова,1 

код за ЄДРПОУ — 38423901

 

        категорія замовника — Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади 

 

2.       Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  тести,

Тести ДК 021:2015  код 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (ЛОТ 1 тести: тест-система для виявлення антигенів грипу; тест на вагітність; швидкий тест на Віл; швидкий тест на гепатит В; швидкий тест для визначення антитіл до вірусу гепатиту С; Tropinin I-швидкий тест для визначення тропініну I; швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу; швидкий тест для визначення простато-специфічного антигену (цільна кров, сироватка, плазма) (пороговий рівень 3-10 нг/мл); діагностичні тест-смужки для визначення уробіліногену, кетонів, крові, рН, білка, нітритів, питомої ваги, лейкоцитів, №100 до апарату CITOLAB; швидкий комбінований тест для виявлення прихованої крові у калі.

ЛОТ 2 тести: тест-система для виявлення антигенів грипу; тести на вагітність; швидкий тест на гепатит В; швидкий тест для визначення антитіл до гепатиту С; швидкий тест для діагностики для тропініну I КК-МВ, міоглобіну (кров, сироватка) №10; тест на ВІЛ; калібрувальні смужки Calibration Strips №25; діагностичні тест-смужки для визначення уробіліногену, кетонів, крові, рН, білка, нітритів, питомої ваги, лейкоцитів, №100 до апарату CITOLAB; швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу; швидкий комбінований тест для виявлення прихованої крові у калі; Tropinin I-швидкий тест для визначення тропініну I).

3.       Ідентифікатор закупівліUA-P-2021-03-26-001127-c.

4.       Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

якість товару обумовлена вимогам до  відповідності  державним нормам та стандартам, що діють на Україні на момент постачання товару та підтверджується сертифікатом якості (сертифікатом відповідності та паспортом якості ). Технічні характеристики Товару, що постачається повинні відповідати найвищому рівню технологій і стандартам, існуючим в країні виробника на аналогічні товари, нормам і стандартам, законодавчо встановленим на території України, а також вимогам документації конкурсних торгів.

5.       Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

розмір бюджетного призначення, визначений на підставі розрахунків до бюджету НСЗУ та місцевого бюджету  на 2021 рік  та складає 233 269, 00 ( двісті тридцять три тисячі двісті шістдесят дев’ять гривень, 00 копійок)з ПДВ.

6.       Очікувана вартість предмета закупівлі:  

розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі становить  233 269,00 грн з ПДВ.

7.       Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

розрахунок очікуваної вартості обумовлений статистичними даними про середньомісячне використання систем реєстрації медичної інформації. При цьому на підставі отриманих від потенційних постачальників комерційних пропозицій із зазначенням діючих цін  на продукцію систем реєстрації було зроблено розрахунок очікуваної вартості.

Очікувана вартість закупівлі на період з 01.01.2021р. до 31.12.2021р. становить:  233 269,00 грн. з ПДВ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора