A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради

Інформація для документу про вакцинацію

Дата: 26.08.2021 11:03
Кількість переглядів: 232

Інформація для документу про вакцинацію (наразі це паперове міжнародне свідоцтво про вакцинацію, а згодом буде і COVID-сертифікат, який зараз тестується) підтягується з електронної системи охорони здоров’я. Тому важливо, щоб цю інформацію туди внесли - правильно і в повному обсязі.

Щоб перевірити, чи внесли дані про вашу вакцинацію, потрібно звернутися до лікаря, з яким уклали декларацію. Ваш сімейний лікар має право бачити в електронній системі охорони здоров'я всі дані про вакцинацію. На основі цих даних лікар чи лікарка виписує міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Якщо лікар не бачить в електронній системі даних про вакцинацію, або ж вони неповні чи неправильно внесені, вам слід звернутися до пункту, де ви робили вакцинацію. Щоб внести, або скорегувати дані. З собою потрібно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу.

Внести чи виправити дані про вакцинацію має той лікар, який її проводив у пункті щеплення. Якщо щеплення пацієнт робив у свого сімейного лікаря - потрібно звертатися до нього.

Возможно, это изображение (текст «кнп "цпмсд" вишгородськой мськой ради як виправити дані про вакцинацю для ковдного сертифкату? вакцинований PASSPORT PASSPORT + +»)

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора