A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради

7-го квітня Всесвітній день здоров’я

Дата: 06.04.2020 15:20
Кількість переглядів: 194

7-го квітня

Всесвітній день здоров’я

Найголовніше в житті кожної людини – здоров’я. Від стану здоров’я залежить все, абсолютно все в нашому житті. Для того, щоб підкреслити важливість збереження здоров’я, закликати нас берегти власні сили і вчитися звертати увагу на сигнали, що подає організм, було створене особливе свято – День здоров’я.

Ніхто не повинен робити вибір між хорошим здоров'ям та іншими життєвими потребами.

Охоплення послугами охорони здоров’я - це ключ до здоров'я та благополуччя народів і країн.

Різні країни по-різному просуваються до загального охоплення послугами охорони здоров’я - універсального засобу не існує. Але кожна країна повинна докладати зусилля для забезпечення загальним охопленням послугами охорони здоров’я.

Для забезпечення дійсно загального обслуговування охорони здоров'я необхідно, щоб системи охорони здоров'я були орієнтовані не на хвороби і інститути, а на людей.

Кожен може зробити внесок у забезпечення загального охоплення послугами охорони здоров’я, взявши участь в обговореннях.

Надихати - підкреслюючи, що особи, які формують політику, в силах перетворити здоров'я свого населення, висуваючи цю мету як хвилюючу і амбітну, і запрошуючи їх стати учасниками змін.

Мотивувати - показуючи на конкретних прикладах, як країни вже просуваються до забезпечення загального охоплення послугами охорони здоров’я, і пропонуючи іншим країнам знайти свій власний шлях.

Направляти - надаючи методики для структурованого політичного діалогу про те, як просуватися до загального охоплення послугами охорони здоров’я на місцевому рівні, або як підтримувати зусилля інших країн у цьому напрямку (наприклад, розширюючи охоплення послугами, покращуючи якість послуг, скорочуючи виплати зі своїх власних коштів).

Якість охорони здоров’я є одним з критеріїв, які визначають якість життя людини. Згідно статистичних даних, Україна є одним з лідерів по кількості ліжок на 1000 жителів, що є свідченням низької якості медичних послуг. Сучасна система охорони здоров'я іде шляхом підвищення якості медичних послуг, впровадження новітніх технологій, що і дозволяє зменшувати цей показник.

Залучення суспільства до проблем громадського здоров'я є одним із важливих факторів його збереження.

Мета – європейські стандарти життя, де право на здоров'я громадянина стане найвищою цінністю держави.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І переважно це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання.

 

Всім хворим - якнайшвидшого одужання.

Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора